Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Śpiewająco zdali swój pierwszy egzamin


Pasowanie to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci. Grupa Biedronki z Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 3 w Mławie zdała śpiewająco swój pierwszy egzamin. Z uśmiechem na twarzy recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz tańczyły otrzymując od rodziców i zaproszonych gości  gromkie brawa. Pani Wicedyrektor Jola Tyl odebrała uroczyste przyrzeczenia, a Pan Dyrektor Mariusz Lempek za pomocą ,,czarodziejskiego ołówka” pasował Biedronki na dzielnych przedszkolaków Miejskiego Przedszkola Samorządowego Nr .


Nie zabrakło życzeń i słodkich upominków,  dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci jaki i rodziców.

źródło i fot. MPS nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x