Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Krzysztof Bartoszczyk objął mandat radnego


Od wczorajszej sesji Rada Miasta Mława obraduje już w pełnym składzie. Właśnie wczoraj w miejsce Mariusza Szczechowicza, który obejmują stanowisko wicewójta musiał zrezygnować z mandatu radnego miejskiego wszedł kolejny kandydat z listy PSL – Krzysztof Bartoszczyk.


Komisarz Wyborczy w Ciechanowie już 27 września wydał postanowienie o obsadzeniu mandatu radnego. Na sesji nowy radny złożył ślubowanie radnego i dopiero od tego momentu mógł już uczestniczyć w obradach rady z prawem głosu. Na razie jeszcze nie wiadomo w jakich komisjach radny będzie pracował. Aby przydzielić radnego do jakichś komisji, musi zmieć obowiązujące dotychczas uchwały o składach osobowych komisji.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x