Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ewa Kubińska i Leszek Wichrowski to srebrni medaliści z Dwukół 


Ewa Kubińska i Leszek Wichrowski  to dwójka reprezentantów drużyny Dyrekcji Regionalnej w Olsztynie, która wywalczyła tytuł wicemistrza kraju w Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym Pracowników Lasów Państwowych. Obydwoje są pracownikami Nadleśnictwa Dwukoły.


XX Mistrzostwa Polski Pracowników Lasów Państwowych w Tenisie Stołowym odbyły się w  Sianowie (RDLP w Szczecinku, Nadleśnictwo Karnieszewice). Organizatorem turnieju był  RDLP w Szczecinku, Krajowy Sekretariat Zasobów Naturalnych Ochrony Środowiska i Leśnictwa oraz Krajowa Sekcja Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność”.

Każda regionalna dyrekcja mogła wydelegować maksymalnie ośmiu zawodników (w tym dwie panie i dwóch przedstawicieli kadry kierowniczej) wyłonionych w drodze wewnętrznych eliminacji.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x