Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zwłoki mężczyzny na przystanku w RzęgnowieWczoraj (18 listopada) rano  przypadkowi przechodnie zauważyli leżącego koło przystanku PKS w Rzęgnowie (gm. Dzierzgowo) mężczyznę. Jak się okazało, 69-letniego mężczyzna był martwy. Na tym etapie prokuratura jeszcze nie wypowiedziała się ostatecznie na temat przyczyny śmierci i czy mogły się do niej przyczynić osoby trzecie.

– Potwierdzam, że taki zgon miał miejsce. Co do przyczyn śmierci mogę wypowiedzieć się dopiero po otrzymaniu wyników zarządzonej już sekcji – mówi Marcin Bagiński, Prokurator Rejonowy w Mławie.

red.  

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x