Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Stowarzyszenie AS nagrodzone w konkursie [eS] im. Jacka Kuronia


Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS zostało nagrodzone w konkursie [eS] im. Jacka Kuronia na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne 2019. Rada konkursu przyznała nagrodę w kategorii „Pomysł na Rozwój”. W tym roku w finale Konkursu znalazło się 13 przedsiębiorstw społecznych z 43, które przesłały zgłoszenia z całej Polski. Tegoroczna gala odbywała się po raz dziewiąty.


Nagrody przyznaje Rada Konkursu, po czteroetapowej weryfikacji przez zespół ekspertek i ekspertów i ocenie społecznej oraz ekonomicznej działalności przedsiębiorstw zgłoszonych do Konkursu. Finałowa gala połączona z ogłoszeniem wyników odbyła się 14 listopada 2019 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie.

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS w Mławie, które od ubiegłego roku prowadzi również filię w Płocku, znalazło się w gronie trzynastu finalistów tegorocznej edycji konkursu. Ostatecznie otrzymało nagrodę dla najlepszego przedsiębiorstwa ekonomii społecznej wyróżniającego się innowacyjnością w działaniu w Kategorii „Pomysł na Rozwój”.

Nagrodę Główną i Tytuł Przedsiębiorstwo Społeczne Roku 2019 Rada Konkursu przyznała przedsiębiorstwu „Siedlisko” (Staniszcze Wielkie, woj. opolskie), które daje godną pracę, bezpieczne miejsce i możliwość rozwoju osobom z niepełnosprawnościami oraz opiekę, rehabilitację i niepoliczalną dawkę uśmiechów seniorom i seniorkom. Nagrodę Odkrycie Roku otrzymała Fundacja Leżę i Pracuję z Katowic, natomiast Nagrodę Publiczności – Fundacja Leny Grochowskiej z Siedlec.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x