Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Korona jak na strzelnicy. Pewny sukces Mławianki

Handemade with love Lucky&Berry

Za nami ostatnia kolejka w lidze okręgowej. Korona Szydłowo i Mławianka zainkasowały komplet punktów, co w przypadku pierwszego z zespołów oznaczało wyjątkowo efektowny triumf. Podopieczni Włodzimierza Gorczycy zatrzymali się dopiero po zaliczeniu ośmiu trafień.

Nie mogło być inaczej, skoro potykali się z ostatnią drużyną w tabeli. Strzelanie zaczęli już w 4. minucie – premierowego gola w sezonie zdobył Maciej Hinburg. potem przyszedł czas na dublet Rafała Kieczmera i Kacpra Małeckiego oraz celne strzały w wykonaniu Marcina Kućko, Artura Gawędy i Kamila Głowackiego. W ten sposób szydłowianie odnieśli najwyższe zwycięstwo w rozgrywkach.

Mławianka kończy rundę wygraną. Na swoim boisku wypunktowała konkurentów z Glinojecka. Nasi gracze powinni prowadzić już do przerwy, ale Dominik Lemanek nie wykorzystał rzutu karnego.

To udało się nadrobić w drugiej połowie. Wynik otworzył siedemnastoletni Patryk Jankowski, a domowy sukces Mławy przypieczętował po godzinie gry Łukasz Wodzyński.

GKS Strzegowo trzymał się dzielnie na boisku lidera z Ostrołęki przez 55. minut. Wówczas stracił bramkę z rzutu karnego. Narew na tym nie poprzestała i w dalszej części spotkania wbiła jeszcze trzy gole.

Narew Ostrołęka  – GKS Strzegowo 4:0 (0:0)

Mławianka Mława  – Kryształ Glinojeck 2:0 (0:0)

Sona Nowe Miasto  – Korona Szydłowo 2:8 (2:6)

Pozostałe wyniki ostatniej kolejki rundy jesiennej: Żbik – Ostrovia 3:1, Ciechanów – PAF 7:1, Troszyn – GKS Pokrzywnica 2:1, Tęcza – Mazowsze 3:2, Iskra – Wkra 0:6