Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koncert Another Pink Floyd. Pełna sala, dziecięcy chórek z „siódemki” i bisy


Niedzielny, wieczorny koncert zespół Another Pink Floyd stanowił niejako zwieńczenie XVII Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA.  Występ muzyków z Krakowa, którzy od jedenastu lat z powodzeniem grają utwory kultowej grupy rockowej Pink Floyd, przyciągnął głównie dojrzałe pokolenie, ale sala kina była praktycznie pełna.


Muzycy zaprezentowali w całości podwójny album The Wall i kilka utworów z innych płyt legendarnej brytyjskiej grupy. A choć bardzo trudno jest zmierzyć się z taką legendą jaką jest zespół Pink Floyd, to polskim naśladowcom w ogromnym stopniu się to udało. Głównie za sprawą charyzmatycznego wokalisty Normana Powera, którego głos w wielu momentach przypominał oryginalne wykonanie.

Ciekawostką koncertu było wykonanie sztandarowego utworu albumu The Wall – Another Brick In The Wall. Podobnie jak u Pink Floydów, zaśpiewał tu dziecięcy chórek, w przypadku tego koncertu był to chórek dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie (przygotowany przez nauczycielkę Annę Goszczyńską).

Oczywiście nie mogło obyć się bez bisów, a dodatkowo zapowiedzi powtórnej wizyty i koncertu w Mławie za rok.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Hemi
Hemi
2 lata temu

Kiedyś to był wyróżnik inteligentnych, lub w każdym razie aspirujących ludzi w Mławie – „słucham Pink Floyd”. Dobrze, że ta muzyka nie poparła w zapomnienie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x