Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Znamy laureatów konkursu „Żołnierz Polski w oczach dziecka „


W Szkole Podstawowej nr 6 w Mławie odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Żołnierz Polski w oczach dziecka ” Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie znaleźli się wśród laureatów tego konkursu. Gabriela Senderowska uczennica klasy Vc  zdobyła I miejsce,  Piotr Wiśniewski, Maja Brzezicka, Julia Fydrych i Sylwia Modzelewska  otrzymali wyróżnienia.


Źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x