Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

My Own Wasteland zwycięzcą tegorocznego Rockowania


Wczoraj zakończył się Ogólnopolski Festiwal Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA. Bezdyskusyjne pierwsze miejsce i czek w wysokości 3 tys. zł zabrał z Mławy warszawski zespół My Own Wasteland.  Jury nie przyznało miejsca drugiego, za to jednak przyznało trzy równorzędne trzecie.


Do festiwalu zgłoszenia nadesłało 25 zespołów. Spośród tych zgłoszonych, do etapu przesłuchań wybrano tylko siedem. To spośród nich, po trwających kilka godzin przesłuchaniach,  jury wyłoniło ich zdaniem tych najlepszych. Jak już wspomnieliśmy, pierwsze miejsce zajęła grupa My Own Wasteland. To młode trio z Warszawy założone w 2017 roku, a już wielokrotnie nagradzane na konkursach i przeglądach muzycznych. Inspiracją dla nich jest szeroka gama brzmień zaczynając przy rock’n’rollu, zahaczając o pop-punk i grunge i kończąc na pograniczu hard rocka.  Na przełomie stycznia/lutego 2018 zespół wydał własnym nakładem debiutancką EPkę pt. „Nothing You Wanna Know” oraz nagrał 2 amatorskie teledyski do piosenek „Nothing You Wanna Know” oraz „S.C.R.E.A.M.”. Płyta została już wyprzedana. Zespół gra w składzie: Krzysiek ‚Kris’ Miller (wokal, gitara), Przemek ‚Pepe’ Pryfer (perkusja) i Krzysiek ‚Buffi’ Buffi (gitara basowa).

Jury przyznało trzy równorzędne trzecie miejsca oraz nagrody po 1000 zł dla zespołów: Artyfiction, Jolokia i Syndrom. Wyróżnienie otrzymał zespół Sunsmoke.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Xawery
Gość
Xawery

Widać że sala „wypełniona po brzegi”—a muzycy słuchali sami siebie, wobec powyższego TO DLA KOGO BYŁA TA IMPREZA PANI DYREKTOR.????

anka
Gość
anka

spójrzcie starzy „rockmani” na siebie – jakimi śmiesznymi ludźmi jesteście…