Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławka. Pijany kierowca wpadł do rowu


Nocny wypadek w Mławce (gm Iłowo Osada) na trasie Mława-Działdowo. Tam jadący bez pasażerów kierowca opla astry w pewnym momencie zjechał z drogi do rowu. Tu na szczęście obyło się bez poszkodowanych. Jak się potem okazało, młody kierowca był nietrzeźwy. Do zdarzenia wyjechała zarówno straż mławska jak i działdowska. Przez jakiś czas ruch na tej drodze odbywał się wahadłowo.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x