Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mateusz Serafin wyróżniony w konkursie fotograficznym IPN


fot. Mateusz Serafin


Znane jest już rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego IPN „Pamięć wojny – wojna obronna Polski w 1939 r.”. Wśród jego laureatów znalazł się mławianin Mateusz Serafin. Otrzymał on wyróżnienie w kategorii osoby pełnoletnie za fotografią Pomnika Piechura w Uniszkach Zawadzkich.

W konkursie wzięło udział 78 uczestników. Organizatorzy otrzymali 68 zdjęć w kategorii dzieci i młodzież do lat 18 i 10 zdjęć w kategorii dla osób pełnoletnich.

Zgodnie z regulaminem konkursu uczestnicy nadesłali zdjęcia związane z wojną obronną Polski we wrześniu 1939 r.  Są to zdjęcia miejsc, obiektów, wydarzeń, pamiątek, także rodzinnych, budowli, pomników oraz mogił żołnierskich, często bezimiennych znajdujących się na terenie całej Polski.

Uroczyste podsumowanie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 29 listopada (piątek) 2019 r., o godz. 10.00, w Przystanku Historia Centrum Edukacyjnym im. Janusza Kurtyki, na ul. Marszałkowskiej 21/25 w Warszawie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x