Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kanonada Zakrzewskiego. Wpadło osiem trójek


Mława Basket utrzymała się na  fotelu lidera Mławskiej Ligi Amatorów Koszykówki. W konfrontacji z Kontrą Przasnysz ostre strzelanie urządził Łukasz Zakrzewski. Z uśmiechem na ustach rzucił aż 33 punkty.


ksp Mława
Reklama

Zdecydowanie zasłużył na miano gracza kolejki. Dodatkowo to prestiżowe wyróżnienie okrasił rekordem ligi. Trafił aż osiem „trójek” (na szesnaście oddanych prób). Wykorzystał także wszystkie rzuty wolne.

Wspierany przez Bartosza Tyszkę (osiemnaście punktów)  poprowadził mławian do drugiej wygranej w sezonie. Rywalom nie pomogły dobre występy Arkadiusza Stańczaka. Zdzisława Zyskowskiego i Piotra Jakubiaka (double-double czyli 10 punktów i tyle samo zbiórek).

Drugi nasz zespół WML Squad musiał uznać wyższość rywali z działdowskiej Novi. Mimo że za nadmiar fauli parkiet musiał opuścić Wiktor Nowakowski, nie udało się tego faktu wykorzystać. Popełnili za to dużo strat, co zepchnęło w cień nawet jedenaście trafionych „trójek”.

W ostatnim starciu obrońcy tytułu z Ciechanowa nie dali żadnych szans graczom z Nidzicy. Losy konfrontacji rozstrzygnęły się w zasadzie już po ośmiu premierowych minutach. MOSiR prowadził 20:3, by ostatecznie zwyciężyć różnicą aż trzydziestu oczek. Prym w szeregach mistrzów wiedli Jarosław Siwek (20 punktów) i Adam Nałęcz (12 punktów).

Druga kolejka odbędzie się w środę 27 listopada. Oto zestaw par: WML Squad – Mława Basket, Kontra Przasnysz – NNI Basket, MOSiR Mława – Novi Działdowo.

I kolejka: Novi Działdowo – WML Squad 45:42, Mława Basket – Kontra Przasnysz, NNI Basket – MOSiR Ciechanów.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x