Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczniowie „siódemki” na spotkaniu z sędzią Wesołowską


14 listopada w I LO odbyło się spotkanie z panią sędzią Anną Marią Wesołowską. Podczas tego spotkania uczniowie mogli się dowiedzieć na czym polega praca sędziego, jakie sprawy prowadziła pani sędzina oraz o swoich prawnych obowiązkach, ale także i prawach. Po części, w której głównie mówiła pani Wesołowska, uczniowie zadawali pytanie. Na koniec spotkania każda klasa mogła sobie zrobić zdjęcie z panią Anną Marią Wesołowską i dostać autograf.


źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x