Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dla uczniów naszej szkoły to prawdziwa lekcja współczesnego patriotyzmu


Dnia 13 listopada 2019 roku uczniowie klasy II oraz dzieci z Punktu i Oddziału Przedszkolnego Szkoły Filialnej w Grzebsku świętowali 101. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. W programie słowno-muzycznym przypomniana została droga Polaków walczących o niepodległość swojej Ojczyzny. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych, w co bardzo chętnie włączyli się zaproszeni goście, rodzice    i dziadkowie. Dla uczniów naszej szkoły to prawdziwa lekcja współczesnego patriotyzmu, gdzie poprzez godny strój, zaangażowanie w przygotowanie apelu oddali należny szacunek dla historii dziejów naszego narodu.


autor i fot.: Szkoła Filialna w Grzebsku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x