Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dla uczniów naszej szkoły to prawdziwa lekcja współczesnego patriotyzmu


Dnia 13 listopada 2019 roku uczniowie klasy II oraz dzieci z Punktu i Oddziału Przedszkolnego Szkoły Filialnej w Grzebsku świętowali 101. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. W programie słowno-muzycznym przypomniana została droga Polaków walczących o niepodległość swojej Ojczyzny. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych, w co bardzo chętnie włączyli się zaproszeni goście, rodzice    i dziadkowie. Dla uczniów naszej szkoły to prawdziwa lekcja współczesnego patriotyzmu, gdzie poprzez godny strój, zaangażowanie w przygotowanie apelu oddali należny szacunek dla historii dziejów naszego narodu.Handemade with love Lucky&Berry

autor i fot.: Szkoła Filialna w Grzebsku

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500