Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wpadli z  narkotykami. Zatrzymano 2 osoby podejrzane o ich posiadanie


fot. ilustracyjne

Mławscy policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali dwie osoby, podejrzewane o posiadanie narkotyków. Wartość zabezpieczonych przez policjantów substancji odurzających to ponad 15 tysięcy złotych.

Policjanci z mławskiej komendy ustalili, że dwie osoby mieszkańcy Mławy, posiadają znaczna ilość środków odurzających. W czwartek, 14 listopada doszło do realizacji sprawy – podejrzenia się potwierdziły. Podczas prowadzonych przeszukań – na zlecenie Prokuratora Rejonowego w Mławie, kryminalni znaleźli ponad 500 gramów amfetaminy. Zatrzymali  30 – letniego mężczyznę oraz 27-letnią kobietę. Narkotyki zabezpieczono,  a zatrzymani trafili do mławskiego aresztu.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. Działania policji pozwolą na wszczęcie postępowania w formie śledztwa prowadzonego przez Prokuraturę Rejonową w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Były oficer
Gość
Były oficer

W końcu coś znalazła ta nasza policja a nie papieroski u babci 60 lat

Olga
Gość
Olga

Brawo! Gratulacje!

Michal
Gość
Michal

Niby jak za 500g wyszło ponad 15 000zlotych?

Babcia
Gość
Babcia

Michał jest napisane ze znaleźli ponad500g