Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kolejny sukces Łączyńskiego. Rekord frekwencji


Trzeci turniej Grand Prix o puchar dyrektora Mławskiej Hali Sportowej przyniósł rekord frekwencji. Do walki o punkty przystąpiło aż czternastu zawodników. Wszystkich pogodził Marcin Łączyński.


W ten sposób zawodnik z Działdowa sięgnął po drugi turniejowy triumf. W dobrym stylu pokonał wszystkie przeszkody, łącznie z finałową potyczką. Adam Pydyn robił co mógł. Jednak wszystko na co było stać tenisistę z Mławo to zwycięstwo w jednym secie. W pozostałych trzech górą był przybysz z województwa warmińsko-mazurskiego.

Z kolei walkę o najniższy stopień podium rozstrzygnęli kolejni nasi gracze. Kamil Jurkiewicz pokonał 3:1 Macieja Sieradzkiego, ale w klasyfikacji generalnej ustępuje krajanowi. Różnica wynosi zaledwie pięć oczek.

Kolejne zawody zostaną rozegrane w sobotę 4 stycznia 2020 roku.

Wyniki Grand Prix o puchar dyrektora MHS

III turniej: 1. Marcin Łączyński, 2. Adam Pydyn, 3. Kamil Jurkiewicz, 4. Maciej Sieradzki, 5. Adam Wronowski, 6. Waldemar Sosnowski, 7. Andrzej Dąbkowski, 8. Mirosław Krajewski

Klasyfikacja generalna: 1. Łączyński 260 pkt, 2. Adam Pydyn 230, 3. Maciej Sieradzki 175, 4. Kamil Jurkiewicz 170,  5. Wojciech Sieradzki 160, 6-7. Mirosław Krajewski i Waldemar Sosnowski po 120.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x