Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dym nad kurnikami pod Radzanowem


fot. ilustracyjneHandemade with love Lucky&Berry

Kilka minut temu mławscy strażacy otrzymali zgłoszenie o widocznym nad kurnikami w miejscowości Radzanów zadymieniem. Do zgłoszenia wyjechało pięć zastępów straży pożarnej. Wkrótce podamy dalsze informacje.

Aktualizacja 

– Po dojechaniu straży na miejsce, okazało się, że na terenie fermy drobiu pracownicy wypalają odpady budowlane – informuje st.kpt Jacek Dryll, oficer prasowy KP PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Jan
Gość
Jan

Niech zapłaci właściciel za przyjechanie straży i nielegalne spalanie odpadów to napewno było trujące