Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W Mławie włamanie do budynku, w Szreńsku akcja kieszonkowca


fot. ilustracyjne


Jak podaje mławska policja, w okresie 13 września a 12 listopada brr., nieznany sprawca po uprzednim wyrwaniu metalowej kraty okna dostał się do wnętrza budynku przy ulicy Kościuszki w Mławie. Splądrował pomieszczenie i  dokonał kradzieży znajdujących się tam przedmiotów.  Straty poniesione w wyniku zdarzenia wyniosły ponad 15 tys. zł.

Z kolei w Szreńsku w minioną w środę 13 listopad, ok. godz. 08:30, nieznany sprawca dokonał kradzieży z kieszeni kurtki portfela wraz z zawartością. Do kradzieży doszło na szreńskim targowisku. Straty poniesione w wyniku zdarzenia wyniosły ponad 1300 zł.

źródło: KPP Mława

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x