Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Vectra w rowie. Kolejne zdarzenie na „siódemce”


Wczoraj (13 listopada) kilka minut po  godzinie 16-tej na krajowej „siódemce” w okolicy stacji paliw doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca osobowego Opla Vectra wypadł z drogi na pobliskie pole. Według nieoficjalnych informacji, przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez nieustalony na razie samochód ciężarowy, który włączał się do ruchu. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Na miejscu zdarzenia byli strażacy oraz policja.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
AntoN
Gość
AntoN

Terrorystów na naszych drogach nie brakuje i sporo wśród nich jest kierowców ciężarówek. Jednak po wielu latach mogę stwierdzić, że akurat oni mają sporo wiedzy i dystansu do swojej obecności na drodze; Może akurat nie widział nadjeżdżającego samochodu. Codziennie mam okazję podróżować 7ką do Płońska i z powrotem. Pierwszy temat, to poustawiane ograniczenia prędkości do 60km/h od Glinojecka do Płońska niezależnie od tego czy jest wyjazd z budowy, czy nie. Stoi 60ka przez kilka kilometrów, jest odwołanie i po 50 metrach kolejny znak ograniczenia. Chyba tylko po to, żeby nieoznakowane radiowozy zbierały żniwo i po to, żeby wszyscy ignorowali te… Czytaj więcej »