Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nietrzeźwy mławianin za kierownicą corsy. Obywatelskie zatrzymanie pod Ciechanowem


Jak podaje ciechanowska policja, nietrzeźwy kierowca, mieszkaniec naszego powiatu został zatrzymany przez mieszkańca Ciechanowa. Do zdarzenia doszło 9 listopada br. o godz. 05:30, na drodze Mława-Ciechanów.


Mieszkaniec Ciechanowa, który jechał drogą wojewódzką nr 615 zauważył dziwnie jadący pojazd marki Opel Corsa. Kierujący Oplem zatrzymywał się na środku drogi bez żadnego powodu a następnie jechał całą szerokością jezdni od prawej do lewej krawędzi. Gdy kierowca Opla zjechał na pobliską stację benzynową mieszkaniec Ciechanowa wykorzystał sytuację i wyjął mu kluczyki ze stacyjki pojazdu uniemożliwiając dalszą jazdę.  Do czasu przyjazdu Policji wraz  z pracownikiem stacji pilnowali aby kierowca nigdzie się nie oddalił.  Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że 54-letni mieszkaniec powiatu mławskiego kierował samochodem mając w organizmie blisko półtora promila alkoholu.  Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia, następnego dnia usłyszał zarzut z art. 178a§1 kodeksu karnego, do którego się przyznał.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Pokazać twarz tego mordercy.
Pijanych za kierownicą nie powinno się oszczędzać.
Może to by coś pomogło.