Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nie widziałeś najnowszego utworu JJ Disco? Zobacz!


Zespół JJ Disco wydał najnowszy utwór pod tytułem „Noce i dnie”. 13 listopada o godzinie 15:00 teledysk zagościł w serwisie YouTube, na kanale wytwórni Lemon Records z którą zespół podpisał  kontrakt.


„Noce i dnie” to piosenka o tym co w życiu najważniejsze, o miłości. Rozstania, powroty, tęsknota, każdy dobrze zna te tematy. Miłość jest nieprzewidywalna ale zawsze warto iść za głosem serca i o prawdziwą miłość walczyć, trzeba się tylko odważyć.

Zespół JJ Disco tworzy dwóch przyjaciół pochodzących ze Strzegowa.

Jarek to śpiewający prawnik, którego codzienność to wyzwania zawodowe i budowanie fajnego życia. Zwolennik zdrowego i aktywnego trybu życia. Muzyka jest dla niego sposobem na relaks i dobrą zabawę. Gra na gitarze. Tworzenie muzyki i koncertowanie to  spełnieniem jego młodzieńczych marzeń.

Jurek jest operatorem kamery, dokumentalistą. Zawodowo w Europie, sercem w Polsce. Z zamiłowania tekściarz. Muzyka i instrumenty od zawsze towarzyszyły mu w życiu. Najlepiej odnajduje się w klimacie muzyki rozrywkowej, miłośnik włoskiej motoryzacji. 

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x