Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Moja Niepodległa” – akademia z okazji 11 listopada w SP 3


We wtorek 12 listopada nasza szkoła uroczyście obchodziła 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. 11 listopada 1918 roku Polska odzyskała niepodległość po 123 latach niewoli. Dzisiaj podobnie jak Polacy w 1918 roku cieszymy się wolnością. Uczniowie klas III z pomocą nauczycieli przygotowali podniosłą uroczystość, podczas której wybrzmiały piękne wiersze, mówiące o tym czym dla nas Polaków jest Ojczyzna. Akademia rozpoczęła się pięknym polonezem. Podczas uroczystości trzecioklasiści śpiewali pieśni patriotyczne, a także zaprezentowali układ taneczny z flagą.


źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x