Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Wypadki przy pracy w Mławie i Uniszkach Zawadzkich


fot. ilustracyjneHandemade with love Lucky&Berry

Jak podaje mławska policja, we wtorek, około godz. 16.30, Mława – w podczas wykonywania pracy w magazynie jednego z zakładów pracy w Mławie doszło do wypadku.  52 – letni obywatel Gruzji został uderzony przez wózek transportowy i doznał obrażeń skutkujących rozstrojem zdrowia na okres do 7 dni.

Z kolei, dziś około godziny 6:30 w zakładzie w Uniszkach Zawadzkich mężczyzna pracujący na rozbiorze mięsa zranił się nożem w rękę. Lekarz stwierdził rozstrój zdrowia do dni siedmiu.

źródło: KPP Mława  

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
fiki
Gość
fiki

będzie kaszanka zamiast kiełbasy