Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Olaf Sobotka z tytułem wicemistrza Polski


W dniu 10 listopada br. w Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski MMA. W Mistrzostwach wystartował dziewiętnastoletni Olaf Sobotka reprezentujący Grappling  Team  Mława – podopieczny Krystiana Bielskiego.

Olaf jako jeden z kilkunastu osób został wybrany do walki  o Tytuł Mistrza Polski w kategorii Semi Pro. O ten tytuł rywalizował  z  Adrianem Wiewiórą (24 lata ) z Silesian Cage Club. Walka odbyła się na dystansie 3 rundy po 3 minuty. Ostatecznie, decyzją sędziów Olaf został Vice Mistrzem Polski MMA.


Ten tytuł to dla Olafa kolejne doświadczenie sportowe i motywacja do dalszej pracy na treningach. W Sochaczewie Olafa dopingowali koledzy z klubu i jego tata.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x