Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga, trwa nabór na szkolenie. Zgłoszenia tylko do 14 listopada


Powiatowy Urząd Pracy w Mławie prowadzi rekrutację na szkolenia grupowe realizowane w ramach Projektu:„Bezrobotni z III profilem pomocy aktywni na rynku pracy powiatu mławskiego” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 9.1 RPO WM  1. „Obsługa i programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, Operator/Programista CNC.

O udział w szkoleniu mogą się ubiegać osoby bezrobotne zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mławie posiadające ustalony Profil wsparcia.

Rekrutacja na szkolenia trwa do 14.11.2019 r.

Osoby zainteresowane szkoleniami, prosimy o kontakt ze swoim doradcą klienta.

W pierwszej kolejności zostaną zakwalifikowane osoby z deklaracjami zatrudnienia.

Informujemy jednocześnie, iż złożenie „Zgłoszenie na szkolenie”, nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem danej osoby na szkolenie.

Ostateczna decyzja o rozpoczęciu konkretnego szkolenia zostanie podjęta po zebraniu odpowiedniej liczby kandydatów.
Szczegółowe informacje można uzyskać u Doradców Klienta w siedzibie urzędu, lub pod numerem telefonu 23- 654 3918 wew.337.

źródło: PUP Mława

art. sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x