Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Pociąg do Wolności” przypominał o historii


8 listopada 2019r. z okazji kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, liczna grupa młodych artystów zabrała publiczność w symboliczną podróż do przeszłości. Wsiadając do „Pociągu do Wolności” i przystając na kolejnych stacjach – „Niewola”, „Powstania narodowe”, „I i II wojna światowa” dotarliśmy do stacji „ Wolność”, przypominając jednocześnie najważniejsze wydarzenia dotyczące naszej Ojczyzny. Z całą pewnością powrót do tych przełomowych chwil w dziejach naszego NARODU uświadomiła widzom z klas IV-VI znaczenie słowa NIEPODLEGŁOŚĆ.


źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x