Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Krasne. W wywróconej ciężarówce udusiło się 5500 kurcząt


fot. ilustracyjne

Do niespotykanej sytuacji doszło w nocy 8 listopada w miejscowości Milewo-Kulki (gmina Krasne). Kierowca ciężarówki przewożącej żywy drób podczas manewru cofania doprowadził do wywrócenia się pojazdu.

Jak informuje KPP Przasnysz do zdarzenia doszło około godziny 2:10 nad ranem.

Kierujący ciężarowym Mercedesem wraz z naczepą mężczyzna, w trakcie wykonywanego manewru cofania w drogę gruntową, wjechał do przydrożnego rowu. Niestety doszło do wywrócenia się całego składu.

Pojazd przewoził około 5500 sztuk żywych kurcząt, z czego większość uległa uduszeniu.

źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
nowy
Gość
nowy

Zdjecie nie zgadza sie z artykulem. 1.nie naczepa tylko przyczepa 2.nie kurczeta tylko indyki 3. na samochodzie nie moglo byc 5tys.a na przyczepie tylko 500 4.przyczepa stoi to nie mogl przewrocic sie caly sklad.Czytalem na info przasnysz i tam faktycznie lezy sklad.

stary
Gość
stary

Po pierwsze zdjęcie jest podpisane „ilustracyjne”, czyli nie pochodzi ze zdarzenia, po drugie tekst pochodzi z policji, po trzecie na infoprzasnysz jest ten sam tekst i to samo jego źródło: http://www.infoprzasnysz.com/krasne-w-kolizji-ciezarowki-udusilo-sie-prawie-5000-kurczat/ Nic o indykach nie ma. Pozdrawiam

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

W tytule podano że udusiło się 5500 kurczaków, w linku prawie 5000 a pod koniec artykułu że większość. To ile w końcu?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Prawdopodobnie trzy sztuki.

Anonim
Gość
Anonim

No to wyjaśniam:
Pojazd przewoził około 5500 sztuk kurcząt, z czego większość uległa uduszeniu, czyli koło 5000 sztuk kurcząt uległo uduszeniu – proste?
A tytuł artykułu? – cóż to tylko tytuł, wszak chodzi o zwiększenie zainteresowania artykułem. 😉