Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga, mglista noc i poranek!


Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowego Instytutu Badawczego Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych w Warszawie, prognozują, że od godziny 23:00 w czwartek, aż do godziny 10:00 w piątek w powiecie mławskim utrzymywać się będzie gęste zamglenie. Zjawisko spowoduje znaczny spadek widzialność, miejscami nawet poniżej 200 metrów.


Do wszystkich poruszających się drogami apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x