Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trwają zapisy do Biegu Niepodległości. Dla każdego patriotyczna opaska odblaskowa


W ramach mławskich obchodów Narodowego Święta Niepodległości tradycyjnie już zostanie zorganizowany Bieg Niepodległości ulicami wokół miejskiego parku. W tym roku dla każdego z uczestników będziemy mieli odblaskowe opaski.

Zielone odblaskowe opaski z napisem „niepodległa” Miasto Mława pozyskało dzięki współpracy z Biurem Programu „Niepodległa”. Taki okolicznościowy i sprzyjający bezpieczeństwu gadżet otrzyma każdy z uczestników biegu, który wystartuje w poniedziałek 11 listopada o godz. 13:00 z ulicy Reymonta. Szczegółowe informacje, regulamin i karta startowa dla osób zainteresowanych udziałem w biegu są dostępne na stronie http://mosir.mlawa.pl/xxix-bieg-niepodleglosci/. Zapraszamy!

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments