Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tamka z szansami. Siódemka Dudzińskiego


Przedstawiciele ciechanowskiej B-klasy zapadli już w „sen zimowy”. Na boiska powrócą dopiero na początku kwietnia. Dlatego, zanim w spokoju przezimują, postaramy się podsumować rozgrywki na najniższym szczeblu rozgrywkowym w naszym okręgu.

Po awansie Wkry Radzanów trzymaliśmy kciuki za dwie nasze ekipy. Niestety w przypadku Żaka Szreńsk trudno dostrzec jakieś pozytywy. Największą bolączką podopiecznych Marka Dobrowolskiego było strzelanie goli. Po stronie zysków zapisali zaledwie pięć trafień – z czego jedno to efekt samobójczego strzału gracza z Baboszewa.


Na najlepszego strzelca wyrósł Tomasz Anbo. Jednak dorobek byłego bramkarza, a grającego obecnie w ofensywie zawodnika, nie rzuca na kolana. Zaliczył dwa gole. Po jednym dołożyli Maciej Lisiewski i Mateusz Welenc.

Brak skuteczności miał ogromny wpływ na dokonania szreńszczan. Punktowali zaledwie w dwóch spotkaniach. Przeciwko Gladiatorowi Słoszewo potrafili odrobić dwubramkowy deficyt. Z dorobkiem zaledwie dwóch punktów zamykają ligową stawkę.

Lepszym bilansem może się pochwalić Tamka Dzierzgowo. Zawodnicy prowadzeni przez Jacka Szypulskiego finiszowali na piątym miejscu, ale mogli nawet zająć fotel wicelidera. Niestety kłopoty ze zdrowiem dopadły ofensywny tercet. Urazy sprawiły, że nie zawsze do dyspozycji trenera byli Łukasz Wójtowicz, Tomasz Grzybowski i Michał Zbysiński.

W efekcie na najlepszego snajpera zespołu wyrósł Tomasz Dudziński. Może się pochwalić siedmioma gola. Cztery dołożył Grzybowski, po dwa Zbysiński i Szypulski, a po razie do siatki pocelowali Rafał Markiewicz, Dawid Krajewski, Łukasz Jakóbiak, Wójtowicz i Mateusz Krajewski.

Tamka jest piąta, ale do drugiej Opii Opinogóra traci zaledwie dwa punkty. Rundę wiosenną rozpocznie właśnie od domowego pojedynku z tym rywalem. Dla przypomnienia, wicemistrz B-klasy zapewni sobie udział w dwumeczu barażowym o awans na A-klasowe boiska.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x