Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

7 z 25. Wiadomo już kto zagra w Rockowaniach


Wiadomo już jakie zespoły wystąpią przed mławską publicznością 17 listopada na XVII Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA 2019.


Po przesłuchaniu nagrań demo dwudziestu pięciu zespołów zgłoszonych na festiwal,  jury w składzie: Edyta Suszek, Wilhelm Taraszkiewicz oraz Dariusz Skowroński postanowiło zaprosić do występu na mławskiej scenie następujące zespoły:

My Own Wasteland, Syndrom, Big Black Cockroaches, Sunsmoke, Jolokia, Artyfiction i Vataha.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Alfonso Pawlacz
Gość
Alfonso Pawlacz

Wszysckie zespoly zapewne bardzo zacne, ale Jolokie pamietam wystep z przed kilku lat i to byla prawdziwa bomba.