Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kuciejczyk na podium w Serocku


Mławski Bieg Niepodległości odbędzie się w poniedziałek 11 listopada. W niektórych miastach podobne imprezy rozegrano już wcześniej. W Serocku biegacze ścigali się na dystansie 10 kilometrów.

Zmagania w mieście położonym w powiecie legionowskim rozegrano w ostatni weekend października. Na trasę biegu głównego (w imprezie rywalizowali także specjaliści od nordic-walking) wybrało się 122 śmiałków. Wśród nich nie zabrakło naszego reprezentanta.


Henryk Kuciejczyk, bo właśnie chodzi o zawodnika z Szydłowa, nie odstępował kroku młodszym konkurentom. Medalistom nie zagroził – główne trofeum zgarnął Maciej Badurek z Mińska Mazowieckiego, ale już do pierwszej dwunastki w klasyfikacji przebił się z dużą łatwością. W tyle zostawił o wiele młodszych konkurentów – m.in. walczącego w grupie wiekowej M20 Filipa Adamskiego z Warszawy.

Dwunasty w „generalce”, wśród rówieśników, czyli sześćdziesięciolatków, nie miał sobie równych. Drugiego w zestawieniu Jerzego Kuczkowskiego z Ożarowa Mazowieckiego wyprzedził o blisko cztery minuty.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x