Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rusza kolejna edycja konkursu plastycznego „Świąteczna kartka od Burmistrza”


Burmistrz Miasta Mława serdecznie zaprasza do udziału w tegorocznej edycji konkursu plastycznego „Świąteczna kartka od Burmistrza”. Spośród wykonanych przez przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z Mławy prac, komisja wybierze osiem, które zostaną wydrukowane w nakładzie po 150 egzemplarzy każda i rozesłane z życzeniami burmistrza i przewodniczącego rady miasta do instytucji, organizacji i firm w kraju i na świecie.

elektryk Mława
Reklama


Konkurs odbywa się w trzech kategoriach:

  • dzieci w wieku przedszkolnym;
  • uczniowie szkół podstawowych klas I – III;
  • uczniowie szkół podstawowych klas IV – VIII.

Każdy z uczestników może dostarczyć nie więcej niż jedną pracę. Projekt kartki świąteczno-noworocznej można wykonać dowolną techniką plastyczną, w formie płaskiej –umożliwiającej przygotowanie projektu poligraficznego oraz druk – i o wymiarach nie większych niż A3. Wymaganym elementem każdej kartki jest akcent mławski. Zgłoszenia do konkursu należy dokonać na formularzu załączonym poniżej. Prace z kartami zgłoszeniowymi należy dostarczyć osobiście do Urzędu Miasta Mława (Wydział Komunikacji Społecznej i Medialnej, pok. nr 5) lub przesłać pocztą na adres: Urząd Miasta Mława, Stary Rynek 19, 06-500 Mława, z dopiskiem „Konkurs – Kartka świąteczna od Burmistrza”, w nieprzekraczalnym  terminie do 19 listopada 2019 r. Prace przesłane po terminie nie będą oceniane.

Zwycięzców konkursu wyłoni komisja powołana przez Burmistrza Miasta Mława. Nagrodami w konkursie będą: druk w 150 egzemplarzach każdej spośród ośmiu zwycięskich kartek świątecznych oraz ich wysyłka do instytucji, organizacji, firm w kraju i na świecie wraz z życzeniami świąteczno-noworocznymi od Przewodniczącego Rady Miasta Mława, Burmistrza Miasta Mława oraz mieszkańców wraz z podaniem imienia, nazwiska i szkoły zwycięzcy; oraz upominki rzeczowe. Decyzja komisji jest ostateczna. Lista nagrodzonych oraz projekty prac zostaną opublikowane w środkach masowego przekazu oraz na stronie www.mlawa.pl.

Szczegółowy regulamin konkursu w załączniku poniżej. Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia.

źródło: UMM

regulamin Świąteczna kartka od Burmistrza

Załącznik do Regulaminu KARTA ZGŁOSZENIOWA

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x