Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

O bezpieczeństwie dzieci i młodzieży z sędzią Anna Marią Wesołowską


Znana z telewizyjnych programów sędzia Anna Maria Wesołowska będzie w Mławie. Na otwartym spotkaniu w sali I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie będzie mówiła o zagrożeniach takich jak: cyberprzemoc, stalking, grooming, używki, alkohol, narkotyki, dopalacze, e –papierosy a także o odpowiedzialności karnej dzieci i młodzieży.


To spotkanie odbędzie się  w ramach lokalnej kampanii społecznej „Bezpiecznie w rodzinie i szkole” organizowanej przez Zespół Ośrodków Wsparcia w Mławie i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie. Organizatorzy zapraszają 14 listopada 2019 r na godz. 17.00 do hali sportowej I LO szczególnie osoby dorosłe, na ostatni panel spotkania, w którym pani sędzia będzie mówiła o procedurze Niebieskie karty, nowej formie przemocy wobec dziecka tj.: eurosieroctwie, zaniedbaniach, wykorzystywaniu dziecka w konflikcie około-rozwodowym. Ponadto, w programie rozmów jest temat obowiązku wysłuchania dziecka przez sąd, obowiązki szkoły gdy dziecko wykazuje przejawy demoralizacji np. pali papierosy, spożywa alkohol, wagaruje, obowiązki rodziców wobec dziecka.

źródło: MOPS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x