Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zderzenie BMW z łosiem


W niedzielę 3 listopada na drodze wojewódzkiej 544 tuż za Kluszewem , na wysokości miejscowości  Purzyce Rozwory (pow. ciechanowski) osobowe BMW zderzyło się z łosiem. Zwierzę nie przeżyło wypadku, a auto jest uszkodzone. Do zdarzenia wyjechał jeden zastęp z JRG Mława, bo choć jest to teren powiatu ciechanowskiego i to ciechanowska straż prowadziła akcję, pogranicza powiatów są chronione przez obie komendy, stąd pomoc i obecność naszej jednostki.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x