Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W SP 2 „Zabawy z krainy Kusego Janka”


W piątek 25 października gościliśmy w naszej szkole teatr „Słuchaj uchem”. Tworzą go osoby niezwykle utalentowane aktorsko i muzycznie, z niesamowitym podejściem zarówno do małych, jak również do trochę starszych dzieci. Podczas spotkania zabrali nas do niezwykłego pełnego przygód świata muzyki. Zaprezentowali bajkę „Zabawy z krainy Kusego Janka”, podczas której zaprosili wszystkie dzieci do tańca, śpiewu, a przede wszystkim do wspólnej zabawy.


Podczas godzinnego spotkania dzieci mogły stać się nie tylko widzami, ale również aktorami. Doskonale bawiły się z zaproszonymi gośćmi,  a przede wszystkim uczyły się śpiewania, muzykowania, tańczenia i nawiązywania kontaktów. Spektakl realizują artyści, państwo Kaja i Janusz Prusinowscy oraz Piotr Piszczatowski.

źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x