Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pijanych na drogach znów nie brakowało…


Ostatnio na drogach niestety nie brakowało pijanych kierowców. W sobotę, ok. godz. 16:30, Rumoka, gm. Lipowiec Kościelny, patrol policji zatrzymał 37 – letniego mieszkańca gm. Lipowiec Kościelny. Mężczyzna kierował pojazdem marki Daewoo Lanos w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 1,30 promila alkoholu. Trwają czynności policji.

W niedzielę, ok. godz. 13:00, Nosarzewo Borowe, gm. Szydłowo, patrol policji zatrzymał 58 – letniego mieszkańca gm. Szydłowo. Mężczyzna kierował motorowerem marki Longjia w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 1,15 promila alkoholu. Trwają czynności policji.

W niedzielę, ok. godz. 09:00, Bolewo, gm. Stupsk, patrol policji zatrzymał 48 – letniego mieszkańca gm. Stupsk. Mężczyzna kierował samochodem marki Opel Corsa w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 2,35 promila alkoholu. Trwają czynności policji.

W niedzielę, ok. godz. 04:00, dyżurny KPP w Mławie otrzymał zgłoszenie obywatelskie informujące o nietrzeźwym kierującym na ul. Piłsudskiego w Mławie. Patrol policji, który został skierowany na miejsce zdarzenia zatrzymał 18-letniego mężczyznę, mieszkańca gm. Stupsk. Mężczyzna kierował samochodem, marki Opel mając w organizmie ponad 1,20 promila alkoholu. Trwają czynności policji.

W czwartek, 31 października, ok. godz. 16:00, dyżurny KPP w Mławie otrzymał zgłoszenie obywatelskie informujące o nietrzeźwym kierującym w miejscowości Konopki na terenie gminy Stupsk. Patrol policji, który został skierowany na miejsce zdarzenia zatrzymał 57-letniego mężczyznę, mieszkańca Ciechanowa. Mężczyzna kierował samochodem, marki Volkswagen, mając w organizmie ponad 2,8 promila alkoholu. Trwają czynności policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Darek
Gość
Darek

(…) jedne zabójcy drogowe, jakie pijaki do dołu z wapnem