Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pijanych na drogach znów nie brakowało…


Ostatnio na drogach niestety nie brakowało pijanych kierowców. 


W sobotę, ok. godz. 16:30, Rumoka, gm. Lipowiec Kościelny, patrol policji zatrzymał 37 – letniego mieszkańca gm. Lipowiec Kościelny. Mężczyzna kierował pojazdem marki Daewoo Lanos w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 1,30 promila alkoholu. Trwają czynności policji.

W niedzielę, ok. godz. 13:00, Nosarzewo Borowe, gm. Szydłowo, patrol policji zatrzymał 58 – letniego mieszkańca gm. Szydłowo. Mężczyzna kierował motorowerem marki Longjia w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 1,15 promila alkoholu. Trwają czynności policji.

W niedzielę, ok. godz. 09:00, Bolewo, gm. Stupsk, patrol policji zatrzymał 48 – letniego mieszkańca gm. Stupsk. Mężczyzna kierował samochodem marki Opel Corsa w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 2,35 promila alkoholu. Trwają czynności policji.

W niedzielę, ok. godz. 04:00, dyżurny KPP w Mławie otrzymał zgłoszenie obywatelskie informujące o nietrzeźwym kierującym na ul. Piłsudskiego w Mławie. Patrol policji, który został skierowany na miejsce zdarzenia zatrzymał 18-letniego mężczyznę, mieszkańca gm. Stupsk. Mężczyzna kierował samochodem, marki Opel mając w organizmie ponad 1,20 promila alkoholu. Trwają czynności policji.

W czwartek, 31 października, ok. godz. 16:00, dyżurny KPP w Mławie otrzymał zgłoszenie obywatelskie informujące o nietrzeźwym kierującym w miejscowości Konopki na terenie gminy Stupsk. Patrol policji, który został skierowany na miejsce zdarzenia zatrzymał 57-letniego mężczyznę, mieszkańca Ciechanowa. Mężczyzna kierował samochodem, marki Volkswagen, mając w organizmie ponad 2,8 promila alkoholu. Trwają czynności policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
Darek
2 lata temu

(…) jedne zabójcy drogowe, jakie pijaki do dołu z wapnem

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x