Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Daria Waśniewska z SP 3 – Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ” Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej”


Uczennice Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie przystąpiły do Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pod hasłem: ” Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej”. Dziewczynki zapoznały się  z twórczością wybitnej pisarki naszego regionu i wykonały piękne prace plastyczne. W czwartek 25 października odbyło się uroczyste rozstrzygniecie oraz wręczenie nagród. Laureatką konkursu  z naszej szkoły została Daria Waśniewska z klasy V b zdobywając III miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x