Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Pierwszy Hubertus w parafii pw. MB Królowej Polski


Wraz z mławskimi kołami łowieckimi organizujemy w naszej parafii pierwszego Hubertusa Mławskiego, który odbędzie się 10 listopada.

jmj7 czyszczenie kostki brukowej i elewacji Mława i okolice
Reklama


Rozpoczniemy go Mszą Świętą w oprawie rogów myśliwskich o godzinie 12.00. Po zakończeniu Eucharystii przed kościołem odbędzie się piknik myśliwski, a w nim: koncert muzyki myśliwskiej, pokaz wabienia jeleni z czterokrotnym mistrzem Europy w tej dziedzinie, wystawa psów użytkowych, trofeów myśliwskich i samochodów terenowych, poczęstunek z dziczyzny dla każdego oraz wiele innych. Serdecznie zapraszamy.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Aska77
Gość
Aska77

Wstyd dla Parafii, że chce mieć coś wspólnego z tym środowiskiem. Zabijają dla zabawy i jeszcze się za takich ludzi modlić.