Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Celne oko i pewna ręka. Możesz to sprawdzić


strzelnica


Klub Strzelectwa Sportowego Kaliber Mława serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych strzelectwem na turniej z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości który odbędzie się 10 oraz 11 listopada 2019 roku w godzinach 10:00-15:00.

W tych dniach w klubie Kaliber zorganizowane będą dni otwarte w ramach których każdy mieszkaniec Mławy oraz inni przybyli będą mogli wziąć bezpłatny udział w turnieju strzeleckim z broni palnej w konkurencji pistolet i karabin.
Wszyscy uczestnicy będą mieć zapewniona fachową obsługę trenersko – instruktorską i sędziowską. Dla najlepszych przewidziane dyplomy.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Mlawiak
Gość
Mlawiak

Który odbędzie się, ale gdzie?!!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

pewnie na ul. Z Morawskiej