Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wyjechał z Glinojecka i zaginął


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce poszukują 64 – letniego mieszkańca naszego miasta. Mężczyzna w dniu 29.10.2019r. przed godz. 15:00 wyjechał z miejscowości Glinojeck samochodem m-ki Golf koloru zielonego. Auto posiada niebieską klapę bagażnika. Zaginiony jechał do Ostrołęki. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby posiadające wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt pod nr tel. 997.


Wygląd: wzrost: 165 cm; sylwetka średnia; włosy krótkie, siwe, proste; oczy niebieskie; nos prostolinijny

Ubiór:  czarna kurtka ortalionowa, czapka skórzana koloru czarnego, spodnie dżinsowe, czarne pantofle, jasna  koszula w niebieską kratę.

Wszystkie osoby posiadające wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt pod nr tel. 997.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x