Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zmarł ks. Sławomir Grzela, młody wikariusz z parafii MB Królowej Polski


Wczoraj wieczorem (30 października br.) po długotrwałej i ciężkiej chorobie, w wieku 29 lat zmarł ks. Sławomir Grzela, wikariusz w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski. Wyświęcony w 2016 roku, swoją pierwszą posługę duszpasterską pełnił właśnie w mławskiej parafii. Był opiekunem między innymi harcerzy skupionych w Związku Harcerstwa Polskiego.

O jego śmierci poinformowała na stronie diecezji płocka kuria, która zapowiedziała, że o terminie i miejscu uroczystości pogrzebowych poinformuje w późniejszym terminie.

red.

fot. plock.gosc.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x