Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nowe „nomexy” dla mławskich strażaków


Wkrótce do mławskich strażaków trafi dziewięć nowych kompletów  ubrań specjalnych – piaskowych nomexów, zgodnych z nowym rozporządzeniem  ministra MSWiA.

Na ich zakup starostwo pozyskało 30 tys. zł dotacji z funduszu ochrony środowiska. Razem z własnym wkładem powiatu zakupy mają kosztować ponad 33 tys. zł.

W tym roku zmieniły się przepisy dotyczące ubrań bojowych dla Państwowej Straży Pożarnej. Te nowe mają być  w kolorze piaskowym, z nowym układem taśm ostrzegawczych, kieszeni itp. W mławskiej komendzie straży mniej więcej połowa strażaków dysponuje już nowymi ubraniami, a więc jeszcze jakiś czas będziemy widzieć strażaków prowadzących działania w różnych ubraniach bojowych.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x