Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Z ostatniej chwili: Pożar kamienicy na Rynkowej


Jak podaje rzecznik prasowy PSP w Mławie st. kpt. Jacek Dryll, w kamienicy na ul. Rynkowej (Wólka) w Mławie wybuchł pożar. Pali się na pierwszym piętrze, prawdopodobnie 1 osoba jest w środku.


Na miejsce zdarzenia zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej. Mężczyzna opuścił palący się lokal o własnych siłach. Doznał przy tym lekkich poparzeń ciała. Pomocy medycznej udziela mu zespół ratownictwa medycznego.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x