Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Na Wszystkich Świętych będzie tymczasowy parking przy dzierzgowskim cmentarzu


Zaparkowanie auta przy cmentarzu podczas Wszystkich Świętych to w każdej miejscowości, gdzie znajduje się cmentarz to zawsze duży problemy. W Dzierzgowie na kierowców czeka jednak miła niespodzianka.  


Z inicjatywy dzielnicowego st. sierż. Michała Marata z Posterunku Policji w Wieczfni Kościelnej zostanie zorganizowany tymczasowy parking na działkach rolnych znajdujących się w rejonie cmentarza parafialnego w Dzierzgowie. Pozwoli to na zminimalizowanie utrudnień w ruchu drogowym oraz zwiększenie bezpieczeństwa osób poruszających się w pobliżu cmentarza. Wjazdy na parkingi będą odpowiednio oznaczone.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x