Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
meblolux

Jeden kierowca nietrzeźwy, drugi bez prawa jazdy


fot. ilustracyjneW miniony piątek, około godz. 07:00 na Alei Marszałkowskiej w Mławie patrol policji zatrzymał 19 – letniego mieszkańca gm. Wieczfnia Kościelna. Mężczyzna kierował pojazdem marki BMW pomimo orzeczonego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W niedzielę, około godz. 02:30 w miejscowości Grzebsk ( gm. Wieczfnia Kościelna), patrol policji zatrzymał 29 – letniego mieszkańca gm. Działdowo. Mężczyzna kierował pojazdem marki Nissan w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 2,00 promila alkoholu.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Jan
Gość
Jan

Dlaczego tak mało akcji policyjnych?Stanąć na WÓLCE I wyłapać tych wszystkich pseudo kierowców bez ważnych papierów po alkoholu i niesprawnych pojazdach. TRZEBA MOBILIZACJI.

MLAWIAK
Gość
MLAWIAK

ILU W MŁAWIE Z ZAKAZEM SĄDOWYM JEŻDZI TYLKO STWÓRCA WIE .MUSI DOJŚĆ DO WYPADKU ŻEBY TO WYKRYĆ.MASAKRA.

PRAWNIK
Gość
PRAWNIK

Jutro znowu wsiądzie za kierownicę bo do więzienia go nie wsadzą,Jak żyć?