Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ciocia Klocia z wizytą u przedszkolaków. Dobre słowa maja wielką moc


W ramach realizacji zadań międzynarodowego  projektu czytelniczego „Magiczna Moc Bajek” do przedszkola w Wieczfni Kościelnej zawitał tajemniczy gość – ciocia Klocia, która przeczytała dzieciom bajkę pt. „Kicia Kocia mówi dzień dobry”. Dzieci z uwagą wysłuchały jak Kicia Kocia wraz ze swoim przyjacielem Packiem przekonują się, że uśmiech i miłe słowa maja wielką moc.


Dziękujemy  mamie Amelki, która wcieliła się w postać cioci Kloci i przygotowała dla dzieci wiele niespodzianek. Mamy nadzieję że tajemnicza ciocia odwiedzi jeszcze nasze przedszkolaki.

źródło i fot. SP Wieczfnia Kościelna

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x