Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To już trzecia edycja programu „Piątkowe Śniadania” w ZPO w Szreńsku


Już po raz trzeci w Zespole Placówek Oświatowych w Szreńsku organizowany jest program edukacji prozdrowotnej „Piątkowe Śniadania”.


W poszczególne piątki każdego miesiąca, w stołówce szkolnej, uczniowie z danych grup uczestniczą w warsztatach o zdrowym odżywianiu. Poznają zasady zdrowego odżywiania, rolę wody
w organizmie oraz wpływ witamin na życie człowieka. Po każdym mini-wykładzie organizowany jest konkurs na najbardziej kreatywną, zdrową kanapkę.

Finaliści spotykają się w czerwcu na podsumowaniu działań
z zaproszonymi gośćmi i sponsorami projektu.

Koordynatorzy projektu: p. Paulina Kruszewska oraz
p. Marzena Orłowska dokładają wszelkich starań aby z edycji
na edycję program mógł coraz to bardziej zachęcać uczniów
do propagowania zdrowego stylu życia a sam udział i nagrody stawały się coraz bardziej atrakcyjne.

Program cieszy się wielką popularnością wśród uczniów oraz rodziców, którzy z wielkim zaangażowaniem uczestniczą w każdym spotkaniu.

źródło i fot. ZPO w Szreńsku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x