Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

 „Ślub ze  szkołą” pierwszaków z Katolickiej Szkoły Podstawowej


24 października w szczególny sposób zapisał się w sercach i pamięci pierwszoklasistów Katolickiej Szkoły Podstawowej w Mławie. Tego dnia odbyło się bowiem uroczyste PASOWANIE NA UCZNIA.


Pierwszoklasiści marszowym krokiem wkroczyli na scenę. Zaprezentowali program artystyczny, w którym wykazali się znajomością zasad obowiązujących w szkole oraz umiejętnościami wokalnymi, recytatorskimi i tanecznymi. Przechodząc pomyślnie kilka prób udowodnili, że są gotowi, aby zaliczyć ich w poczet uczniów. Wykazali się odwagą, pijąc z uśmiechem na ustach, niezwykle kwaśny „napój mądrości”.

W obecności dyrekcji, nauczycieli, rodziców i uczniów klas starszych złożyli ślubowanie, że będą starali się być dobrymi uczniami oraz zawsze będą bronić honoru i dobrego imienia szkoły. Następnie pani Dyrektor, wielkim czerwonym ołówkiem, pasowała ich na uczniów i wręczyła pamiątkowe dyplomy. Wzruszeni rodzice nagrodzili swoje pociechy gromkimi brawami i podarowali upominki. Na koniec zaprosili wszystkich na słodki poczęstunek.

autor i fot.: KSP

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Karola
Karola
3 lata temu

Przynajmniej więcej zdjęć na stronie samej Szkoły. Galeria tej szkoly jest bardzo uboga.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x