Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pojechali na Powązki, by odwiedzić grób patrona szkoły


Uczniowie z SP 3 pamiętają o swoim patronie spoczywającym na cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Uroczystości Wszystkich Świętych  to wyjątkowe dni, dlatego też Samorząd Uczniowski  SP 3 wziął udział  w akcji „Szkoła pamięta”. Odwiedzając  grób patrona  na cmentarzu powązkowskim zapalili znicze i oddali hołd  doktorowi Józefowi Ostaszewskiemu.


Uczniowie odwiedzili także groby: Alka, Rudego, Zośki oraz Juliana Tuwima, Kornela Morawickiego, Jacka Kuronia oraz osób, które zginęły w katastrofie smoleńskiej.

Jest to jedno z najbardziej refleksyjnych świąt, dlatego jak co roku i tym razem uczniowie oddali się zadumie w tym wyjątkowym miejscu.

źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x